Гаряча лінія НУШ на серпневих студіях

          23 серпня 2022 р. у межах роботи "Серпневих студій" кафедрою початкової освіти проведено круглий стіл «Гаряча лінія НУШ: початкова школа» (ведучий - доцент кафедри, к.пед.н., доцент О.М.Мельник, виступаючі - всі члени кафедри).  У відповідь на запити педагогів області було розкрито питання формувального оцінювання, інклюзивної освіти, навчання, виховання в умовах нового навчального року та управлінські аспекти. Матеріали круглого столу можна переглянути за покликанням.  Інформацію про наступну зустріч буде оголошено додатково.


 

«Гаряча лінія НУШ: початкова школа» розпочинає роботу

 

    Шановні колеги! Кафедрою початкової освіти започатковано проведення онлайн-консультацій «Гаряча лінія НУШ: початкова школа». Ви матимете можливість надіслати запитання з актуальних проблем організації освітнього процесу в початковій школі. Порядок денний кожної онлайн-консультації буде розміщено на нашому сайті за тиждень до її проведення.

       Сподіваємося, що систематичне спілкування й об’єднання зусиль для вирішення актуальних проблем організації освітнього процесу сприятиме успішній розбудові Нової української початкової школи. Реєстрація на першу онлайн-консультацію 24.02.2022 за покликанням.  

     Покликання для входу розсилатимуться на електронні адреси тих, хто зареєструвався. Чекаємо на ваші запитання (у формі для реєстрації).

Лист «Про "Гарячу лінію» №026 від 24.01.2022 р.