Гаряча лінія НУШ: початкова школа

 

 

 26 вересня 2023 року викладачами кафедри початкової освіти для вчителів початкових класів Запорізької області проведено семінар-консультацію "Гаряча лінія НУШ: початкова школа". Протягом трьох тижнів учителі мали змогу сформулювати питання чи проблему з організації освітнього процесу, відповідь на які хотіли б отримати. Обговорювалися питання сучасних  підходів до організації освітнього процесу, особливостей інклюзивного навчання, актуальні напрями виховання та впровадження педагогіки партнерства в освітній процес педагогічної взаємодії за дистанційної форми навчання, особливості використання методів та технологій навчання за дистанційною формою; оцінювання навчальних досягнень; співпраця вчителя та вихователя ГПД, можливості використання штучного інтелекту вчителями. На допомогу вчителям підготовлено інструктивно-методичні матеріали, які допоможуть ефективно організувати освітній процес у початковій школі.

 

Матеріали заходу.

Відеозапис.

 

       Сертифікати учасників за покликанням.

 

 

Кафедра початкової освіти продовжує проведення онлайн-консультацій «Гаряча лінія НУШ: початкова школа».

До 20 вересня ви матимете можливість надіслати запитання з актуальних проблем організації освітнього процесу в початковій школі.

Під час проведення «Гарячої лінії НУШ: початкова школа» викладачі кафедри початкової освіти Інституту надаватимуть кваліфіковані відповіді на запитання.

Дата проведення гарячої лінії: 26 вересня 2023 року, початок роботи о 14:00.

Покликання для реєстрації на онлайн-консультацію.

  

Лист КЗ "ЗОІППО" ЗОР від 30.08.2023 №296.

 

   19 квітня 2023 року викладачі кафедри початкової освіти КЗ "ЗОІППО" ЗОР провели онлайн-консультацію "Гаряча лінія НУШ: початкова школа", під час якої надали відповіді на актуальні питання вчителів регіону: особливості організації освітнього процесу за дистанційною формою навчання, особливості побудови і проведення уроку з першокласниками, раціональне поєднання синхронного та асинхронного режимів навчання; організація взаємодії з дітьми та їх батьками в дистанційному режимі; особливості оцінювання навчальних досягнень молодших школярів, використання формувального оцінювання для успішного навчання; напрями й особливості наскрізного виховного процесу, надала методичні рекомендації із підтримки та допомоги учням під час війни; особливості організації освітнього процесу з дітьми із ООП, алгоритм вивчення особливостей та потреб учнів, складання ІПР; окреслив принципи, напрями та прийоми впровадження в освітній процес педагогіки партнерства. Для вчителів підготовлені методичні кейси, які допоможуть в ефективній організації освітнього процесу.

      Матеріали заходу:

    - Методичні матеріали.

    - Матеріали з теми "Сучасні форми організації навчання в Новій українській початковій школі".

    - Відеозапис.

 

    Сертифікати учасників за покликанням.

Гаряча лінія НУШ на серпневих студіях

    23 серпня 2022 р. у межах роботи "Серпневих студій" кафедрою початкової освіти проведено круглий стіл «Гаряча лінія НУШ: початкова школа» (ведучий - доцент кафедри, к.пед.н., доцент О.М.Мельник, виступаючі - всі члени кафедри).  У відповідь на запити педагогів області було розкрито питання формувального оцінювання, інклюзивної освіти, навчання, виховання в умовах нового навчального року та управлінські аспекти. Матеріали круглого столу можна переглянути за покликанням Інформацію про наступну зустріч буде оголошено додатково.

            Сертифікати учасників за покликанням.

«Гаряча лінія НУШ: початкова школа» розпочинає роботу

    Шановні колеги! Кафедрою початкової освіти започатковано проведення онлайн-консультацій «Гаряча лінія НУШ: початкова школа». Ви матимете можливість надіслати запитання з актуальних проблем організації освітнього процесу в початковій школі. Порядок денний кожної онлайн-консультації буде розміщено на нашому сайті за тиждень до її проведення.

       Сподіваємося, що систематичне спілкування й об’єднання зусиль для вирішення актуальних проблем організації освітнього процесу сприятиме успішній розбудові Нової української початкової школи. Реєстрація на першу онлайн-консультацію 24.02.2022 за покликанням.  

     Покликання для входу розсилатимуться на електронні адреси тих, хто зареєструвався. Чекаємо на ваші запитання (у формі для реєстрації).

Лист «Про "Гарячу лінію» №026 від 24.01.2022 р.